Skansen Chleba W Ustroniu Morskim
Skansen Chleba w Ustroniu Morskim znajduje się bardzo blisko dobrze znanego turystom Kołobrzegu. Dzięki tak niezwykłemu otoczeniu, które nawiązuje swoim wyglądem do staropolskich biesiad, pysznym daniom, a także wysokim standardom obsługi, gwarantujemy gościom udaną zabawę, a także niezwykłe wrażenia. Muzealny charakter przedmiotów i samego skansenu stwarza bardzo dobry klimat w czasie pobytu w skansenie. Budynek skansenu stylizowany jest na XIX-wieczną chatę. Można tu skosztować staropolskiego jadła oraz samodzielnie upiec chleb w piecu opalanym drewnem. Poza tradycyjnym wypiekiem pieczywa, oferta skansenu, to również ciekawe prelekcje dotyczące historii młynarstwa i piekarnictwa.

Oferta


Nasza piekarnia ciesząca się dużym powodzeniem na rynku, z uwagi na prozdrowotną produkcję wyrobów piekarsko - cukierniczych, zaprasza do skorzystania z artystycznie wykonanych tortów okolicznościowych w tym weselnych i ciast różnego typu.

Chcesz skorzystać z oferty naszego Partnera? Skonatktuj się z recepcją Alka Sun Resort (telefon: +48 94 351 55 60). Chętnie pomożemy...